Nowy Program, nowe zasady. Praca w intrnecie.

  • 26 listopada 2018
  • 0 Comment
  • 1 View
  • 0 Like

Sprostaj.pl to całkiem nowy program partnerski. W systemie można zarobić nawet do kilku tysięcy za jedną akcję poleconego.
Czym jest program sprostaj.pl ?

Sprostaj.pl jest systemem do zarabiania pieniędzy przez internet. Nowy program partnerski kierowany jest tak samo dla zwykłych użytkowników internetu jak i dla właścicieli stron internetowych. Po przystąpieniu do programu twoja praca będzie polegała na pozyskiwaniu poleconych, twoim zadaniem będzie promowanie serwisu do zarabiania pieniędzy przez internet.
Materiały reklamowe.

Od razu po rejestracji w systemie otrzymasz unikalny link polecający dzięki któremu system rozpoznaje że nowo zarejestrowana osoba jest twoim poleconym. To właśnie ten link będzie twoim narzędziem pracy, będziesz rozsyłał go twoim znajomym, pozostawiał na portalach społecznościowych, czy w innych dostępnych miejscach w sieci.

Dodatkowo – na życzenie uczestnika programu, otrzymasz własną stronę internetową, gdzie będziesz mógł edytować i dodawać treść według własnego uznania. Na twojej stronie będzie umieszczony twój link polecający, stronę otrzymujesz bezpłatnie pod warunkiem że twój link polecający zawsze będzie widoczny w prawym górnym rogu.

Własna strona internetowa otwiera przed tobą nowe możliwości. Promocję takiej strony możesz zlecić firmie pozyzycjonującej aby wypromowała twoją stronę pod wyszukiwarkę google. Dzięki temu przeciętny internauta po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarce np. „zarabianie w internecie” będzie mógł trafić na twoją stronę. Ponadto stronę internetową można umieszczać w katalogach stron internetowych (linki polecające nie są akceptowane przez moderatorów katalogów seo). Ważną rzeczą jest to że wiele katalogów stron przed dodaniem twojego wpisu wymaga umieszczenia linku zwrotnego na twojej stronie. Linku zwrotnego natomiast nie można umieścić na twoim linku polecającym. 🙂

Program Partnerski wyposażył się także w bogatą kolekcję kreacji reklamowych. Są to bannery o różnych rozmiarach i w różnych formatach. Każda kolekcja posiada każdy rozmiar bannera. Kreację reklamową zdecydowanie możesz dopasować do wyglądu twojej witryny.
Łatwiej o klienta

Istotną sprawą jest to że reklamujesz serwis którym każdy może się zainteresować. Nie każdy potrzebuje książki czy modnych spodni. Za to każdy chce sobie trochę dorobić. Ale do rzeczy. Czas napisać ile to jest to „trochę”.
Początkowe wynagrodzenie

Wynagrodzenie otrzymujesz za poleconego. A więc za każdą osobę która dokona rejestracji po kliknięciu w twój link polecający. Na dobry początek za taką osobę otrzymujesz 5 PLN, ale UWAGA ! twoje zarobki nie kończą się na pozyskaniu klienta lecz dopiero zaczynają. Na pozyskanym kliencie możesz zarabiać dalej. Coraz więcej i więcej. Nawet kilka tysięcy za jedną akcję twojego poleconego.
Kolejne wynagrodzenia

Program Partnerski umieścił w swoim systemie specjalne listy. Otrzymujesz wynagrodzenie za każdego poleconego który zapisze się na jedną z tych list. Warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest to że musisz być wpierw sam zapisany na tą listę.

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od listy na którą zapisał się twój polecony. Są listy mniej wartościowe i bardziej wartościowe. Lecz aby zapisać się na listę bardziej wartościową, wpierw musisz być zapisany na listy mniej wartościowe. Dla przykładu: gdy twój polecony zapisze się na listę nr.1 – otrzymasz 10PLN wynagrodzenia, zaś za wpis twojego poleconego na listę nr. 7 otrzymasz już 1000PLN.
W czym tkwi tajemnica ?

Zacznijmy od tego że to nie jest żadna tajemnica. Wiadomo że serwis musi brać skądś pieniądze na to aby wypłacać tak wysokie prowizje. Otóż zapisy na listy są płatne, ale opłaty za wpis na listę dokonujesz tylko raz, potem ju7ż tylko otrzymujesz wynagrodzenia za wpisy twoich poleconych. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych programów w sieci i jeżeli gdzieś można zarobić duże pieniądze to tylko na sprostaj.pl. Serdecznie zapraszam.

About the author